Povedená komedie v režii Jiřího Oberfalzera

Fakt, že nejen prací živ jest člověk, potvrzuje i ochotnická činnost senátora Jiřího Oberfalzera v rámci Dobřichovické divadelní společnosti. Po několika hereckých rolích se letos pustil do režírování, které vyústilo v úspěšné divadelní představení Sladké Tajemství od Raye Cooneyho. Svědčí o tom pozitivní ohlasy z míst nejpovolanějších – takto se o hře po jejím shlédnutí v divadle Semafor vyjádřila v rozhovoru pro MfDnes Jitka Molavcová:

Kdy jste se naposledy zasmála tak, že to nešlo zastavit?

Jitka Molavcová: Nedávno jsem navštívila představení Dobřichovické divadelní společnosti. Hráli Sladké tajemství od Raye Cooneyho v režii Jiřího Oberfalzera. Už dlouho jsem se tak nezasmála.

Zdroj: MfDnes, 24. 5. 2013, viz též: http://kultura.idnes.cz/jitka-molavcova-rozhovor-zlinsky-festival-fk8-/filmvideo.aspx?c=A130531_194712_filmvideo_jaz

 

Komedii Sladké tajemství můžete shlédnout i v rámci 5. ročníku Dobřichovických divadelních slavností (hraje se 17., 18. a 19. 7. 2013), který zahajuje dne 14. 6. od 20:15, a to na nádvoří zámku v Dobřichovicích hrou „Klinika Dr. Řezníčka“v podání spřáteleného ochotnického souboru TYL z Bakova nad Jizerou.

Aktuální program divadelních slavností a další informace můžete nalézt na webových stránkách souboru http://www.divadlodds.cz/ a vstupenky rezervovat na: rezervace@divadlodds.cz

 

You may also like...