Klíček děkuje senátoru Oberfalzerovi za podporu

Vážený pane senátore,

přejeme Vám všechno nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku a připojujeme velké poděkování za Vaši podporu ve věci naší petice za záchranu svépomocné rodičovské ubytovny v motolské nemocnici.
Velmi si vážíme Vašeho jasného postoje a Vaší podpory. Věřte, že Vaše slova, pronesená ve čtvrtek v Senátu při projednávání naší petice, pro nás byla jako balzám…. Doufáme, že nám jednoznačná podpora v podobě přijatého Usnesení Senátu pomůže posunout se dál.

Celé projednávání naší petice v uplynulých měsících pro nás představovalo první velkou zkušenost se světem politiky “na vlastní kůži” – a bylo to pro nás mnohdy velmi skličující vidět, jakou sílu může mít strach nebo neochota říkat nahlas něco, co může přinést něčí nelibost nebo konflikt s vlivným mužem.

Nikdy jsme nevyvolávali konflikty a situace, do které jsme se dostali vlivem útoků motolského vedení, je nám nanejvýš nepříjemná: musíme se ale bránit…

Ještě jednou Vám děkujeme za pevný postoj a jasnou řeč – kéž by takových rovných a nebojácných mužů bylo kolem nás více, hned by se nám v naší zemi lépe dýchalo a žilo!

Ať se Vám dobře daří, budeme rádi dál v kontaktu!

Za Nadační fond Klíček
Markéta Královcová,
klicek.org

You may also like...