Hlavními hvězdami Letorostů budou Tři sestry a Kabát

Kabát nejsou typicky festivalová kapela, takže jsme rádi, že se nám s nimi podařilo na plnokrevném vystoupení dohodnout. Navíc to je v Praze a středních Čechách jejich poslední letošní koncert, a to by mělo přitáhnout všechny jejich fanoušky,“ uvedl zakladatel a hlavní organizátor festivalu, senátor Jiří Oberfalzer. Festival má i letos charitativní rozměr, z výtěžku poputují peníze do občanského sdružení Náruč a dalších charitativních organizací.

Podle jeho slov bude zajímavá i cena za celý festival. V předprodeji budou lístky k dispozici za 333 Kč, prodávají je sítě Ticketportal, Ticketstream a Ticketpro. Na místě potom zájmeci zaplatí rovné čtyři stovky.

Kromě Kabátů a Tří sester na festivalu vystoupí Lety mimo, Visací zámek, Znouzecnost, Michal Pavlíček a Monika Načeva, The Cell, Vašek Koubek a Fleret. Pořadatelé chystají i další překvapení.

„Novinkou je dopolední program pro děti, který připravilo Divadlo v pytli. Děti budou moci soutěžit v zajímavých a neokoukaných disciplínách a potom půjdou společně s divadelními akrobaty na chůdách do centra Berouna pozvat všechny na odpolední program,“ přiblížil další změny J. Oberfalzer.

Samotný festival začne od 14 hodin a skončí po půlnoci. Pro pražské účastníky bude vypraven z berounského nádraží speciální vlak, který pojede na Smíchov a Hlavní nádraží.

You may also like...