KLÍČEK DĚKUJE SENÁTORU OBERFALZEROVI ZA PODPORU

24.04.2017

 

Vážený pane senátore,
přejeme Vám všechno nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku a připojujeme velké poděkování za Vaši podporu ve věci naší petice za záchranu svépomocné rodičovské ubytovny v motolské nemocnici.
Velmi si vážíme Vašeho jasného postoje a Vaší podpory. Věřte, že Vaše slova, pronesená ve čtvrtek v Senátu při projednávání naší petice, pro nás byla jako balzám…. Doufáme, že nám jednoznačná podpora v podobě přijatého Usnesení Senátu pomůže posunout se dál.
Celé projednávání naší petice v uplynulých měsících pro nás představovalo první velkou zkušenost se světem politiky “na vlastní kůži” - a bylo to pro nás mnohdy velmi skličující vidět, jakou sílu může mít strach nebo neochota říkat nahlas něco, co může přinést něčí nelibost nebo konflikt s vlivným mužem.
Nikdy jsme nevyvolávali konflikty a situace, do které jsme se dostali vlivem útoků motolského vedení, je nám nanejvýš nepříjemná: musíme se ale bránit…

Ještě jednou Vám děkujeme za pevný postoj a jasnou řeč - kéž by takových rovných a nebojácných mužů bylo kolem nás více, hned by se nám v naší zemi lépe dýchalo a žilo!
Ať se Vám dobře daří, budeme rádi dál v kontaktu!
Za Nadační fond Klíček
Markéta Královcová,
www.klicek.org<http://www.klicek.org>

« Únor »
po út st čt so ne
      1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Podrobný výpis akcí